OBLONG

www.langard.cz > OBLONG

OBLONG

K překonání největších obchodních výzev potřebujete více než videohovor. Potřebujete přístup a viditelnost více datových zdrojů a plné zapojení celého týmu. Oblong poskytuje pokročilou technologii pro spolupráci týmům v prostorech všech velikostí – od malých až středně velkých týmových prostor až po velká manažerská centra. Ještě nikdy jste neviděli takové možnosti prezentace, audiovizuální spolupráce a sdílení obsahu napříč celou planetou, jako nabízí OBLONG.

OBLONG vytváří mnohovrstevné sdílení obsahu pro spolupráci, které umí zobrazit na několika různých obrazovkách či videostěnách. Dokáže obshově spojit týmy z různých koutů planety. Integrace tradiční videokonference se souběžným sdílením obrazovky z více zařízení a míst ve sdíleném digitálním pracovním prostoru. OBLONG mění tradiční konferenční místnosti na inovativní pracoviště s novými možnostmi spolupráce.

OBLONG přináší ultimátní řešení pro management obsahu – prezentace, anotace, sdílení, komunikace.

Snadné ovládání, multi zdrojové řešení, přenos obsahu mezi zobrazovači v rámci místnosti, objektu, či mezi lokacemi napříč kontinenty.

Kontaktujte nás a sjednejte si ukázku.
A poznáte něco, co jste ještě neviděli.

Date

11. 4. 2019

Category

Komerční řešení