O nás

www.langard.cz > O nás
Kdo jsme

Jsme systémový integrátor moderních technologií v oboru audio video, komunikace a řízení, na trhu od roku 2011. Věnujeme se velkým i malým komerčním projektům a exklusivním rezidentním stavbám. Na první místa klademe profesionalitu, spolehlivost a osobní a férový přístup. Pracujeme s těmi nejlepšími produkty na trhu. Máme vlastní SW tým pro AV a řídící systémy. Sázíme na dlouhodobou spolupráci a partnerství s našimi dodavateli i klienty.Působíme převážně v ČR, ale máme realizace i dalších zemích Evropy a USA.

Jako jediná firma v ČR jsme CRESTRON Elite Partner, a i proto nabízíme nejlepší řešení a podmínky pro projekty s produkty a řešením CRESTRON.

Na čem nám záleží

Odbornost

Náš tým je složen ze zkušených pracovníků, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oboru. Každý náš pracovník prochází pravidelným školením dodavatelů, výrobců a institucí a má potřebné certifikáty a atesty. Provádíme odborně odbornou práci a víme jak na to.

Kvalita produktů

Zakládáme si na používání kvalitních produktů. Od kabeláže, přes pomocný materiál, až po koncové prvky. V maximální možné míře používáme originální prvky a sestavy dle doporučení výrobců, řešení v souladu s nejaktuálnějšími trendy a potřebami projektu. Kvalitní řešení znamená především jistotu pro zákazníka. Nepodbízíme se nízkou cenu za cenu nízké kvality.

Kvalita práce

Naši pracovníci pracují čistě, ohleduplně k prostředí, v jakém pracují, a maximálně využívají všech prostředků pro dosažení kvalitního výsledku. Všechny provedené práce jsou uzavírány pečlivou kontrolou. Všechny práce jsou evidovány pro pozdější kontrolu ze strany zákazníka.

Dokumentace

Všechny realizace jsou dodány s dokumentací provedení – doklady ke komponentům, schémata zapojení, výkresy rozvodů apod. Víme, co děláme a umíme to doložit.

Fair play

Při naší práci je důležitá empatie. Nenavyšujeme dodatečně rozpočty, pokud zákazník nerozšíří objednávku. Snažíme se maximálně vyhovět potřebám zákazníka, a při realizaci máme na srdci nejen kvalitní zpracování díla, ale i jeho zájmy.

Osobní přístup

Každý projekt je nastaven na míru zákazníkovi. Pečlivě volíme to správné řešení s ohledem na jeho potřeby a možnosti.

Servis

Každý umí dodat, ne každý se umí postarat. Je pro nás stejně důležité dodat kvalitní dílo, jako zajistit i následnou péči o zákazníka. Jsme pro něj oporou vždy.

Dostupnost

Jsme maximálně flexibilní. Není důležité, jak je váš dodavatel daleko, ale jak rychle je schopen reagovat.