www.langard.cz » Inteligentní domy » Výběr řídícího systému

Výběr řídícího systému

LANGARD vám nabízí širokou nabídku řešení, ze které si jistě vyberete to pravé pro vás. Máme řešení pro všechny typy objektů. Není důležité, zda stavíte malý domek, chcete zařídit, plánujete velkou vilu nebo areál, či potřebujete řešení pro administrativní budovu či průmyslový komplex. Naše nabídka bude připravena vždy přesně na míru vašim potřebám. Zašlete nám svůj projekt a my vám vypracujeme systém podle vašich potřeb a možností. Od úsporného po ten nejluxusnější.


Nabízíme několik systémů, jejichž možnosti a funkce pokryjí všechny vaše požadavky. Poradíme, navrhneme, neprojektujeme, dodáme, nastavíme, zaškolíme. Nových technologií se nemusíte bát. Pokud je projekt správně realizován, tak vám dobře a bez problémů slouží.


Na výběr je z několika systémů, které se hodí pro různá řešení:


Crestron

Světová jednička systémové integrace. Pro Crestron není žádný požadavek neřešitelný. Crestron je to nejlepší a nejkomfortnější, co si můžete pořídit. Od jednoduchých aplikací až po ty nejsložitější projekty. Vhodné pro prakticky všechny typy objektů. Od sepnutí světla po audio video distribuci. Naprosto univerzální systém. Široká nabídka vlastních ovládacích prvků včetně dotykových LCD – vestavných i přenosných, ovládání přes iPad či iPhone. Je možné využít i např. vypínače libovolného výrobce.

 


MyHome (Legrand)

Elegantní řešení pro byty a menší domy. Pro aplikace do rozsáhlejších objektů, případně při požadavku na integraci audio video systémů (systémy domácí zábavy) doporučujeme kombinovat se systémem Crestron nebo Prodigy. My Home nabízí elegantní ovládací prvky, včetně ovládání přes nástěnný dotykový LCD a aplikaci pro produkty Apple (iPad, iPhone).

 


Vantage

Komfortní systém pro řízení technologií residentních budov. Automatizace pro světla, rolety, řízení teplot, ovládání audio video systémů. S unikátním systémem nastavení ovládání všech funkcí, včetně personifikace přímo uživatelem přes nástěnný dotykový panel.