www.langard.cz » Produkty » SCP » SCP

SCP

Americký výrobce, Structure cable products, nabízí širokou škálu produktů pro AV instalace a slaboproudé systémy. Přinášíme výběr těch nejatraktivnějších produktů. V nabídce je především kabeláž a konektory, ale také řada produktů pro AV distribuci, jako HDMI distribuční jednotky, přepínače a matrix matice. Produkty dosahují té nejvyšší kvality za atraktivní ceny.

Kabely a konektorySpolečnost Structure Cable products nabízí především širokou nabídku kabelů pro audio video, zejména pak reproduktorové a koaxiální kabely a kabely pro slaboproud a řízení.

 

Kabely pro řízení

Structure Cable products nabízí řadu kabelů srovnatelných s originálními kabely. Jedná se především o kabely sběrnice a AV distribuce, jako Crestron Cresnet, fiber optic, Digital Media, Lutron Control Cable.

 

 

Reprokabely

Kvalitní reproduktorové kabely v metráži. V průřezech 1,2 a 2mm. Oxygen Free, 2 a 4 žilové kabely pro stereo a stereo bi-wire. V klasickém provedení nebo low-smoke pro bezpečnou instalaci. Kabely se dodávají v délkách 150 a 300 a v několika barvách pro lepší přehled na instalaci.

 Koaxiální kabely

Špičkové koaxiální kabely nejvyšší kvality. Dvojité i čtyřnásobné stínění pro maximální kvalitu přenosu. Skvělé vlastnosti, pevná bužírka a pevný vnitřní drát. Ke koaxiálním kabelům SCP doporučujeme originální konektory SCP.

Konektory


Vysoce kvalitní kompresní konektory pro použití s kabely SCP pro maximální pevnost spojů a přesný přenos. Ve variantách pro všechny typy koaxiálních kabelů SCP s koncovkami BNC, F a RCA. Konektory RCA a BNC mají barevné odlišovací kroužky v několika barvách (součást balení). Konektory se prodávají v balení po deseti kusech. Pro aplikaci konektorů doporučujeme originální kleště SCP.

Nářadí

Originální příslušenství SCP – kleště pro konektorování – kompresní i namačkávací. Pro správnou a trvanlivou montáž.