www.langard.cz » Produkty » Runco

Runco

Runco

Kalifornský výrobce high-end video komponentů RUNCO nabízí celé spektrum produktů vysoké kvality pro využití jak v rezidentních projektech, tak i v komerčních aplikacích. Základní částí nabídky jsou špičkové projektory, především pro domácí kina a domácí kinosály. Nejvyšší modely jsou pak určeny do komerčních kinosálů.

Nedílnou součástí nabídky jsou i plasmové outdoor TV a plasmové obrazové stěny do interiérů. RUNCO nabízí ale víc, než jen špičkové produkty. V RUNCO vědí, že i design je důležitý a proto si můžete vybrat i s široké barevné palety barevných provedení většiny nabízených produktů.

 

 

LCD obrazovky


RUNCO Crystal LCD obrazovky nabízejí fantastické zobrazení videa či fotografií s výjimečným podáním barev. Full HD rozlišení 1920x1080 s Vivid technologií zobrazení a fantastickou černou.

Samozřejmostí je možnost integrace díky instalovanému portu řízení RS232 a digitální vstupy HDMI.
RUNCO však nabízí ještě víc. RUNCO nabízí širokou škálu luxusních rámů pro maximální přizpůsobení přáním klienta. Kromě 13-ti různých barev standardního rámu je možné objednat si obrazovku v některém z 8-mi typů nabízených rámů v luxusním provedení.

ramy

 

Outdoor obrazovky

Legendární video řešení Runco a Vivix video procesing integrované do 42“ a 52“ LCD obrazovek, které jsou řešeny pro venkovní použití. Elegantní šasi odolné nepříznivým klimatickým podmínkám – děšti, vlhku, prachu s ochranným krytím podle normy IP56. Hliníková skříň, ve které je LCD obrazovka uzavřena s vnitřním ventilačním systémem pro dostatečné chlazení a dlouhou životnost.

Vysoká kvalita obrazu je zajištěna patentovaným systém zpracování videa Vivix. LCD obrazovky disponují digitálními vstupy HDMI a řídícím portem RS232 pro integraci s řídícím systémem.Kromě velké odolnosti nabízí řešení RUNCO i atraktivní vzhled, protože barevné provedení rámu LCD obrazovky lze definovat dle barevného vzorníku s 13-ti barvami.Využití outdoor obrazovek RUNCO je velmi široké. Vhodné jsou pro umístění na zahradu, terasu či do bazénové haly. Vhodné jsou také pro komerční využití pro venkovní aplikace.

Pokračování článku