www.langard.cz » Rodinné domy

Nová doba přináší nová řešení a v nových a moderních domech je stále více a více sofistikovaných technologií, které svým obyvatelům přinášejí vyšší komfort bydlení. Větší rozsah světelného parku, řešení teploty v domě kombinací topení, chlazení, rekuperace a vzduchotechniky, bezpečností a kamerový systém, systém domácí zábavy. Mnoho technologií sebou ale také často nese mnoho různých typů ovládání, a to jak po stránce designové, tak po stránce uživatelské.

 

Po nastěhování proto řada uživatelů nových domů řeší otázku, jak co ovládat. Každý dodavatel té které technologie má sice vychytaný způsob, jak ovládat právě to zařízení, ale ve výsledku to znamená hromadu manuálů a sžití se s domem není otázka několika týdnů. Pokud pak dojde k nějakému problému, má uživatel seznam nejrůznějších dodavatelů, se kterými případné problémy řeší. A tím dochází k paradoxu, že čím více investujete, tím složitější je pro vás potom užívání domu. Tak to je. Tedy pokud se neobrátíte na nás. Nabízíme řešení, jak tento problém řešit. A co víc, nejen že vám usnadníme používání jednotlivých domovních technologií, navíc vám vše „zabalíme“ do jednoduchého, ale především jednotného „ovladače“.

 

 

Tím řešením je integrace centrálního řídícího systému, který se postará o vše složité a komplikované a poskytne vám ovládat vše, co potřebujete, a to formou snadno přístupnou.

 

Jeden postup pro ovládání kterékoliv technologie. Přehledně, graficky, jednoduše. Můžete pak zapomenout na hromadu manuálů. Vše co budete potřebovat, se naučíte za pár minut. K tomu přidáme řadu dalších možných funkcí, které nejen že naplno využijí potenciál zařízení v domě, ale dají vám ještě víc. Propojením jednotlivých domovních technologií přes centrální řídící systém dosáhnete ještě vyššího komfortu bydlení.

 

.