www.langard.cz » O nás » Proč zvolit LANGARD

Proč zvolit právě firmu LANGARD

Odbornost

Náš tým je složen ze zkušených pracovníků, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oboru. Každý náš pracovník prochází pravidelným školením dodavatelů, výrobců a institucí a má potřebné certifikáty a atesty.  Provádíme odborně odbornou práci a víme jak na to.

Kvalita produktů

Zakládáme si na používání kvalitních produktů. Od kabeláže, přes pomocný materiál, až po koncové prvky. V maximální možné míře používáme originální prvky a sestavy dle doporučení výrobců, řešení v souladu s nejaktuálnějšími trendy a potřebami projektu. Kvalitní řešení znamená především jistotu pro zákazníka. Nepodbízíme se nízkou cenu za cenu nízké kvality.

Kvalita práce

Naši pracovníci pracují čistě, ohleduplně k prostředí, v jakém pracují, a maximálně využívají všech prostředků pro dosažení kvalitního výsledku. Všechny provedené práce jsou uzavírány pečlivou kontrolou. Všechny práce jsou evidovány pro pozdější kontrolu ze strany zákazníka.

Dokumentace

Všechny realizace jsou dodány s dokumentací provedení – doklady ke komponentům, schémata zapojení, výkresy rozvodů apod. Víme, co děláme a umíme to doložit.

Fair play

Při naší práci je důležitá empatie. Nenavyšujeme dodatečně rozpočty, pokud zákazník nerozšíří objednávku. Snažíme se maximálně vyhovět potřebám zákazníka, a při realizaci máme na srdci nejen kvalitní zpracování díla, ale i jeho zájmy.

Osobní přístup

Každý projekt je nastaven na míru zákazníkovi. Pečlivě volíme to správné řešení s ohledem na jeho potřeby a možnosti.

Diskrétnost

Víme, že především bydlení je soukromá záležitost každého našeho zákazníka. Proto jsme diskrétní.

Servis

Každý umí dodat, ne každý se umí postarat. Je pro nás stejně důležité dodat kvalitní dílo, jako zajistit i následnou péči o zákazníka. Jsme pro něj oporou vždy.

Dostupnost

Jsme maximálně flexibilní. Není důležité, jak je váš dodavatel daleko, ale jak rychle je schopen reagovat.