www.langard.cz » Produkty » MyHome » MyHome

MyHome

Představujeme vám komplexní řešení pro váš domov i kancelář. Integraci pomocí systému MyHome od firmy LEGRAND.

 

MyHome nabízí kompletní nabídku pro řešení silno i slabo proudu, a to za velmi přijatelnou cenu:

- Ovládání světel – světelné scény, stmívání, plánování
- Řešení pro silnoproud – zásuvky, rozvaděče …
- Ovládání rolet a žaluzií – časové plány, propojení s meteostanicí
- Ovládání MaR – řízení topení, klimatizace, VZT
- Řešení pro datové rozvody
- Přístupové systémy audio i video
- Multimedia – audio multiroom, ovládání video multiroom, ovládání AV techniky
- Integrace kamerového systému a EZS

MyHome je systém, který je použitelný napříč celým portfoliem LEGRAND a B-TICINO. Díky tomu máte na výběr z nejširší možné nabídky dekorů, tvarů, barev a materiálů.


Jednou z největší předností systému MyHome je unikátně jednoduchá kabeláž. Všechny prvky systému řízení jsou propojené jediným typem dvojžilového kabelu, ve kterém je vedeno napájení jednotlivých komponentů i sériová komunikační linka. Díky tomu je navržení, instalace i rozšiřování systému velmi snadné.
Pro ovládání vašeho domova jsou v nabídce nejen klasické ovládací prvky, ale i designově zpracované dotykové LCD a multifunkční panely. Vše možné sladit vždy do jednotného designu. Vyberte si z nepřeberného množství tvarů a materiálů. Kvalitní plasty, elegantní sklo, přírodní dřevo nebo luxusní kůže.
Systém MyHome nabízí vše, co řada jiných, cenově náročnějších systémů, ale k tomu ještě něco navíc, a to za atraktivnější cenu. Společně s širší nabídkou designů a komplexním řešením je ideální volbou pro většinu staveb. Informujte se u nás o možnostech aplikace MyHome pro váš projekt. Budete příjemně překvapeni.

Ovládací prvky

Ovládací prvky inteligentního domu jsou v principu čtyř typů:

Nástěnné ovladače tlačítkové


Nástěnné tlačítkové panely nahrazují standardní vypínače. Slouží k ovládání základních funkcí – světla, žaluzie apod. Tlačítka mohou být buď v designu klasických vypínačů, nebo designová tlačítka s možností vygravírování textu nebo piktogramu pro lepší orientaci ve funkcích.


Nástěnné ovladače dotykové


Nástěnné dotykové panely slouží pro ovládání veškerých funkcí inteligentního domu. Základní ovladače o velikosti tlačítkového panelu, větší LCD s ikonami či plně grafický LCD panel s integrací náhledu kamerového systému či intercomu. Ovládání celého domu je s nimi přehledné a intuitivní.

Přenosné ovladače dotykové

V poslední době je čím dál oblíbenějším přenosným ovladačem iPod od Apple. Lze jej zaintegrovat do řídícího systému a umí pak vykonávat řadu funkcí originální přenosného ovladače. Současně zůstává zachována jeho původní funkce tabletu. Elegantní, praktické, univerzální, a za zajímavou cenu.

 Dálková správa

Vybrané funkce systému, zejména pak časové plány a dohled nad objektem lze ovládat i pomocí Vašeho PC, a to téměř odkudkoliv. Stačí jen připojení k internetu.

Při realizaci se všechny výše uvedené typy kombinují přesně podle potřeb projektu a zákazníka.

Design ovládacích prvků MyHome

MyHome systém je mimo jiné unikátní tím, že nabízí hned několik designových řad ovládacích prvků. Zákazník tak má opravdu obrovský výběr tvarů, barev a materiálů.