www.langard.cz » Produkty » Middle Atlantic » Middle Atlantic

Middle Atlantic

Špičkové komponenty nejen pro AV instalace. Rackové skříně s širokou nabídkou doplňků a příslušenství, s možností posuvů a pojezdů. Vysoce sofistikovaný cable management. Možnost zakázkového řešení pro chycení jakéhokoliv komponentu. Mezi příslušenství patří i řešení chlazení, vestavby a napájení.¨

 

 

 

 

 

 

 

 

RACK skříně

RACKové sříně pro správné uchycení AV komponentů, komponentů datové sítě, STA a dalších slaboproudých prvků. Od těch standardních se liší především tím, že jsou řešené pro místa, kde není k rackovým skříním přístup ze strany, nebo zezadu. V takovém případě je totiž velmi komplikovaná jak samotná instalace, tak i pozdější údržba komponentů a zejména kabeláže. Tento porblém řeší právě produkty Middle Atlantic, a to velmi sofistikovaně. Jednotlivé typy jsou navrženy pro různá řešení přístupu do rackové skříně. Výsuv, výsuv s otočením, zabudování do stěny, nábytku, či více rackových skříní v řadě.  Pro různé velikosti skříní a různé zátěže. To vše je řešitelné bez omezení instalace či pozdějšího servisu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cable management

Pokud již máte vybrán ten správný model skříně, je stejně důležité mít vyřešené uspořádání, vedení a vyvázání kabeláže. Proto Middle Atlantic nabízí řadu doplňků, které tento mnohdy nesnadný úkol pomáhá řešit. Sklopné vodiče kabeláže pro výsuvné modely skříní, vyvazovací kabnály horizontální i vertikální. Elegantní a profesionální řešení.

 

 

 

 

 

Napájení a osvětlení

Správné a stabilní napájení komponentů v rackových skříních je základem pro jejich dlouhodobé fungování. Profesionální komponenty pro napájení jednotlivých bloků komponentů a různé typy jištění přesně podle potřeb instalace.Osvětlení racků pro servisní a instalační účely pomáhá v lepší orientaci. Různé typy svítidel pro to správné řešení.

Chlazení


Vysoká provozní teplota komponentů a následně vysoká teplota v rackové skříni mohou ohrozit stabilitu, funkcionalitu a životnost jednotlivých komponentů. Pro zajištění správného chlazení je nutné správně naplánovat a realizovat ventilaci vzduchu, případně i jeho dochlazování. Middle Atlantic nabízí řadu produktů pro zvládnutí této problematiky. Chladící panely, ventilátory, prostupy a další komponenty pro správnou cirkulaci vzduchu vám pomůže zajistit bezproblémové fungování celého instalovaného systému.

 

 

Příslušenství

Middle Atlantic nabízí celou řadu doplňků a příslušenství pro kompletní řešení. Police pevné i s pojezdem, přední čela plná, s výřezem pro AV komponenty ( i na zakázku), šuplíky, skříňky, řešení pro uchycení PC nebo LCD.