www.langard.cz » Slaboproudé systémy » Měření a regulace

Měření a regulace

 

V rámci našich systémů nabízíme řešení měření a regulace (MaR). Pro zlepšení komfortu moderního bydlení realizujeme kompletní regulaci topení, ohřevu TUV, klimatizace, .... Na dotykových panelech lze nastavovat požadované teploty místností a TUV, systém pak optimalizuje topení a klimatizaci s ohledem na spotřebu, venkovní teplotu a komfort v domě. Systém je programován individuálně pro každou aplikaci a tím je zajištěna ideální konfigurace.

V domech, kde je jiný řídící systém MaR, může náš systém fungovat jako nadřazený a tím může být v rámci jedné vizualizace řešeno ovládání celého domu.

Pro vyšší komfort lze k systému připojit meteostanici a tím mít dostupné informace o počasí pro uživatele i pro řízení MaR.

Spolupracujeme též s dodavateli sauny a páry, kde řídící systém nahrazuje veškeré ovládání těchto zařízení a umožňuje tak kompletní přehled a zároveň zvyšuje bezpečnost provozu například i tím, že pokud je v domě zapnutý zabezpečovací systém, jsou s naprostou jistotou tato zařízení vypnuta.

Soustředění řízení veškerých technologií do jednoho systému přináší maximální komfort užívání.

Nedílnou vlastností tohoto systému je pak možnost nastavení systému přes dálkovou správu.