www.langard.cz » Komerční instalace

Komerční instalace

01.01.2013

 

 

Navrhujeme a dodáváme kvalitní řešení pro celé spektrum komerčních projektů - firmy, instituce, veřejné objekty.

Nabízíme nejen kvalitní produkty a řešení, ale také nadstandardní servis a osobní přístup. Jste nároční, přijďte k nám.

 

Firmy

28.12.2012

 

Zjednodušení a zefektivnění technologií v učebnách, konferenčních místnostech nebo v celém objektu. Integrované řešení od Crestron zjednodušuje instalaci a praktické využití, jakož i údržbu a správu.


Crestron se vyvinul daleko za hranice pouhého dotykového panelu a řídícího systému, ve stávají centrální a globální řízení, správu, prezentaci a komunikaci. Řízení a automatizaci světelného parku, stínící techniky, termoregulaci a moderní a sofistikovanou audio video distribuci - to vše snadno a intuitivně ovladatelné s přeheldným managementem celého systému. Soustřeďte se jen na svojí práci. O vše ostatní se postaráme.

 

Expozice

17.12.2012

 

Muzea, divadla, stadiony, arény a kongresová střediska obsahují audio, video, osvětlení a další technologie pro vytvoření požadované atmosféry, vzdělávání a zábavu - celkové expoziční řešení.

Crestron nabízí AV distribuční systémy, multimediální procesory, ovládání osvětlení a automatizaci řízení technologií. Vytvořte plně interaktivních exponáty, distribuci live obsahu či záznamu, nebo interaktivní prezentace. Crestron nabízí univerzální a stabilní řešení pro každou aplikaci.

 

Vzdělávání a věda

16.12.2012

 

Užijte si výhody technologie ve třídě pomocí DVD, dokumentační kamery, internetu, sdílení médií po síti a PC aplikace jako PowerPoint a Excel a další. Ovládejte AV zařízení, osvětlení, závěsy a zástěny z intuitivního dotykového rozhraní. Řešení pro posluchárny, třídy, konferenční sály a školící střediska.

Nejen prezentační a komunikační technika, ale i efektivní nástroje pro vzdělávání a vývoj.


Crestron pomáhá vytvářet řešení pro výuku více než 30 let a skutečně rozumí specifickým požadavkům akademické obce. Nejlepší vysoké školy po celém světě používají inovativní a spolehlivé produkty Crestron.

 

Hotely a prodejny

15.12.2012

 

Centrálně řízení a management pro všechny technologie - hotely, restaurace, obchody, noční kluby, kasina.Řízení světel a stínící techniky, termoregulace, ozvučení, video distribuce a dalších technologií snadno, efektivně, bezpečně.

Automatizace procesů, centrální správa, klientské aplikace, pokojové aplikace řízení.

Crestron nabízí víc, než ostatní značky. Je světovou jedničkou a své zkušenosti uplatní i ve Váš prospěch.

 

Dohledová centra

01.12.2012

 

Zjednodušení a zefektivnění technologie pro dohledová centra. AV distribuce všech formátů a řízení systému řešením Crestron. Crestron nabízí state-of-the-art AV distribuční systémy, multi-windows procesory, KVM distribuce, ovládání kamery a multimediální prezentační systémy. Ovládání je vždy na dosah ruky. User friendly rozhraní na dotykových LCD panelech přenosné ovldače, klávesnice a dálkové dohledy.