www.langard.cz » Produkty » Kaleidescape » Přehrávače

Přehrávače

Kaleidescape M300 PlayerPřehrávače - síťový klienti, slouží k přehrávání vašich filmů a hudby. K serveru jsou napojeny přes datovou síť. Disponují analogovými i digitálními AV výstupy pro přehrávání obrazu ve vysokém rozlišení (pouze přes HDMI výstup), a také analogovými a digitálními výstupy pro přehrávání hudby (např. jako vstup do audio multiroom systému). Ovládání síťových klientů je možné buď přes originální IR ovladač - standardní či ovladač pro děti, nebo přes ovladače celé řady řídících systémů, univerzální ovladače a pod. Zajímavou a velmi oblíbenou variantou je i ovládání systému Kaleidescape přes produkty Apple - iPod touch, iPhone nebo iPad.

 

Klienti disponují elegantním a velmi komfortním uživatelským rozhraním. Na obrazovce se zobrazí nabídka filmů, či hudby, a to buď jako seznam, nebo jako náhled přebalů. Kaleidescape nabízí toto menu ve formátech 4:3, 16:9 a nově i 2,35:1.

M500 - kvalitní obraz k vašim službám


M500Nová generace mini playeru s označením M500 v nové třídě produktů Kaleidescape s označením M-Class. Vložte disk do M500 a užívejte si komfort informací o filmu nebo alba. Vyberte "Play Movie" na displeji na obrazovce a film začíná přímo, bez připojených ukázek a reklamy. Nebo použijte M500 pro import obsahu vašeho DVD a CD a nyní i BlueRay do Kaleidescape systému. M500 je „klientem“ systému Kaleidescape, který umožňuje přehrávání filmů a hudby uložené na diskovém poli systému Kaleidescape a díky vestavěné mechanice importovat vaše BlueRay, DVD a CD disky na diskové pole.

M300 - skrytý pohledům, otevřený vašim přáním

M300Nová generace mini playeru s označením M300 v nové třídě produktů Kaleidescape s označením M-Class. Díky přepočtu high definition výstup z DVD, který poskytuje zážitek ze sledování,který soupeři Blu-Ray. A nejen to,  podporuje i přehrávání BlueRay disků s plným rozlišením 1080p. Svými malými rozměry a tichému provozu je ideální do každé místnosti. Navíc je ideální pro skrytou instalaci. Snadno se dá tento klient upevnit přímo na zadní stranu vaší TV nebo do nábytku a zcela jej skrýt. M300 je „klientem“ systému Kaleidescape, který umožňuje přehrávání filmů a hudby uložené na diskovém poli systému Kaleidescape. Podporuje formáty CD/DVD/BlueRay

M700 Disc Vault - vše po ruce

M700 Disc VaultKombinace síťového klienta a úložiště pro disky BlueRay s kapacitou 320disků. Slouží nejen k přehrávání hudby a filmů, ale také k vložení vašich disků BlueRay do systému. Po vložení je M700 nahraje do vašeho serveru a uschová pro ověření. A nejen to. Tento přístroj nahraje do systému i vaše CD a DVD disky. Stačí je jen vložit do mechaniky, i více diyků najednou, a přístroj je automaticky načte na server. Po načtení disků lze CD a DVD opět vyjmout.