www.langard.cz » Produkty » Kaleidescape » Popis systému

Popis systému

Kaleidescape se skládá z centrálního serveru s různými variantami kapacity harddisků, a ze síťových klientů, tedy lokálních přehrávačů, které zajišťují streamování a samotné přehrávání. Síťový klient má audio a video signálové výstupy, a to analogové i digitální. Přes ně je pak klient napojen přímo na monitor či TV. Klient je se serverem propojen pouze jedním datovým kabelem, po kterém probíhá přenos audio a video signálu a komunikace klienta či klientů se serverem. Na jeden server je možné napojit až 45 síťových klientů. Kapacita připojení je tedy opravdu dosti velká, abyste tak mohli sledovat každý z rodiny to své.

OSD


Veškeré ukládání hudby a videa na server probíhá 1:1, takže nepřicházíte o kvalitu ani o komfort. Kaleidescape nabízí uživatelské menu a veškeré funkce srovnatelné s tím, když vložíte DVD či BlueRay do přehrávače, tedy menu, titulky, bonusy, audio stopy apod. Navíc poskytuje obrázek přebalu DVD či CD a informace o filmu.
Kromě komfortu srovnatelného s BlueRay, DVD či CD nabízí Kaleidescape i mnoho dalších funkcí. Kromě toho, že Vás zbaví hromady povalujících se disků a jejich přebalů je to přehledný seznam všech importovaných disků, který je možné třídit podle názvu, interpreta, roku, žánru a podobně. Kromě zobrazení filmů v seznamu je možné si nechat zobrazit nabídku filmů tak, že na obrazovce se objeví přebaly disků a vy si vyberete podle nich. Je to velmi jednoduché, komfortní, přehledné a intuitivní.

OSDOSD
Import disků do systému je velmi jednoduchý – otevřete mechaniku klienta, vložíte disk a disk se načte do systému. Díky připojení systému Kaleidescape na síť sítí si Kaleidescape stáhne veškeré informace o právě importovaném disku a zařadí je do databáze, a to včetně obrázků přebalů. Veškeré tyto informace jsou do systému posílány přímo společností Kaleidescape. Pokud by se náhodou stalo, že k vámi nahranému disku nejsou dostupné všechny potřebné informace nebo pokud si do systému chcete importovat disk, který jste si vytvořili sami, je možné dodat informace k disku do systému i manuálně.

controlO svá data se nemusíte bát. Všechny nahrané disky jsou zrcadlově zálohovány a proto i při případné poruše harddisku nepřijdete o žádný oblíbený film či hudební album. V případě, že by k poruše harddisku došlo, systém nám pošle servisní správu a my se o vás postaráme.
K ovládání systému Kaleidescape doporučujeme použít systém Crestron, který je se systémem Kaleidescape plně kompatibilní a umožňuje využívání veškerých jeho funkcí.
Pro více informací o možnostech systému Kaleidescape nás prosím kontaktujte. Rádi vám vypracujeme návrh optimální řešení systému Kaleidescape pro váš domov.