www.langard.cz » Produkty » Kaleidescape

Kaleidescape

Kaleidescape systém

Kaleidescape systém zjednodušuje způsob, jakým shromažďovat, spravovat a vychutnejte si své filmy a hudbu. Jakmile je vaše osobní kolekce zábavy uložena v Kaleidescape systému, můžete se rozloučit s nepořádkem v BlueRay, DVD a CD a frustrace z ukládání a organizování vašich filmů a hudby. A protože váš Kaleidescape Systém využívá vysoce-rychlostní síť, můžete se oddávat svým oblíbeným filmům a hudbě v celém domě, máte k nim okamžitý přístup kdykoliv se vám to hodí. Jednoduše klikněte na PLAY, opřít se a okamžitě si show s vašimi nejbližšími přáteli a rodinou.

Unikátní systém Kaleidescape je tím pravým systémem pro uložení všech vašich hudebních CD a filmů na DVD a BlueRay. Kaleidescape je nejen uloží v plné kvalitě, ale umožní vám si kterékoliv CD nebo DVD přehrávat v kterékoliv části vašeho domu či bytu. Nabídku systému lze zobrazit na ovládacím panelu Crestron a i díky tomu je ovládání systému velmi pohodlné a komfortní.
Podrobné informace o systému Kaleidescape najdete na www.kaleidescape-system.cz .

Popis systému

Kaleidescape se skládá z centrálního serveru s různými variantami kapacity harddisků, a ze síťových klientů, tedy lokálních přehrávačů, které zajišťují streamování a samotné přehrávání. Síťový klient má audio a video signálové výstupy, a to analogové i digitální. Přes ně je pak klient napojen přímo na monitor či TV. Klient je se serverem propojen pouze jedním datovým kabelem, po kterém probíhá přenos audio a video signálu a komunikace klienta či klientů se serverem. Na jeden server je možné napojit až 45 síťových klientů. Kapacita připojení je tedy opravdu dosti velká, abyste tak mohli sledovat každý z rodiny to své.

OSD

Pokračování článku

Servery

Servery jsou úložiště pro všechny nahrané filmy a hudební alba. Ličí se kapacitou diskových polí, které lze do serveru vložit, a tím i kapacitou pro uložení hudby a filmů. Když se server naplní, není třeba zoufat. Do jedné sítě je možné zapojit až 5 serverů. Tím lze dosáhnout obrovské kapacity, která v současné době činí až 180TB.

Pokračování článku

Přehrávače

Kaleidescape M300 PlayerPřehrávače - síťový klienti, slouží k přehrávání vašich filmů a hudby. K serveru jsou napojeny přes datovou síť. Disponují analogovými i digitálními AV výstupy pro přehrávání obrazu ve vysokém rozlišení (pouze přes HDMI výstup), a také analogovými a digitálními výstupy pro přehrávání hudby (např. jako vstup do audio multiroom systému). Ovládání síťových klientů je možné buď přes originální IR ovladač - standardní či ovladač pro děti, nebo přes ovladače celé řady řídících systémů, univerzální ovladače a pod. Zajímavou a velmi oblíbenou variantou je i ovládání systému Kaleidescape přes produkty Apple - iPod touch, iPhone nebo iPad.

 

Klienti disponují elegantním a velmi komfortním uživatelským rozhraním. Na obrazovce se zobrazí nabídka filmů, či hudby, a to buď jako seznam, nebo jako náhled přebalů. Kaleidescape nabízí toto menu ve formátech 4:3, 16:9 a nově i 2,35:1.

Pokračování článku

BlueRay řešení

M700 Disc Vault - vše po ruce

Kombinace síťového klienta a úložiště pro disky BlueRay s kapacitou 320disků. Slouží nejen k přehrávání hudby a filmů, ale také k vložení vašich disků BlueRay do systému. Po vložení je M700 nahraje do vašeho serveru a uschová pro ověření. A nejen to. Tento přístroj nahraje do systému i vaše CD a DVD disky. Stačí je jen vložit do mechaniky, i více diyků najednou, a přístroj je automaticky načte na server. Po načtení disků lze CD a DVD opět vyjmout.

 

 

 

 

 

 

 

Pokračování článku