www.langard.cz » Produkty » James LoudSpeaker » James LoudSpeaker

James LoudSpeaker

James Loudspeaker je výrobcem reproduktorů, především pro residentní využití, se sídlem v Napa v Kalifornii. JamesLoudspeaker produkuje širokou škálu výrobků s využitím nejmodernějších technologií a materiálů v patentovaných konstrukcích, včetně celé řady vestavných modelů pro vnitřní instalace i outdoor řešení.
JamesLoudspeaker navrhuje všechny své produkty od úplného základu s využitím především hliníkových boxů. Většina produktů vychází z patentovaného řešení . Téměř všechny produkty lze barevně přizpůsobit přání zákazníka.
Produkty JamesLoudspeaker byly oceněny na mezinárodním poli. Jejich unikátní konstrukce a atraktivní design a vysoká kvalita zvuku i provedení je to, proč jsme se rozhodli nabízet produkty právě této značky.

.

.

.


Navštivte také stránky www.JamesLoudspeaker.cz

 


BE Collection

Nekompromisní řešení reproduktorů pro stereo poslechové místnosti a domácí kinosály v alternativním provedení vestavba / on wall. Jednotlivé model y lze objednat v provedení na zeď či do zdi.
Audiofilsky řešené reproduktory pro maximální požitek z hudby i filmů. Modely pro řešení menších i větších místností s různými konfiguracemi kanálů.


EMB subwoofery

Subwoofery s výkonem, který poskytují excelentní výkon, nízké zkreslení, hladší frekvenční odezvu a přesné přechody jednotlivých pasáží než konvenční konstrukce.
Subwoofery s EMB technologií jsou konstruovány z broušeného leteckého hliníku. Jsou osazeny digitálními zesilovači v provedení leštěného hliníku v provedení černá a bílá.

Vestavné reproduktory

Vestavné reproduktory pro podkresové i dynamické ozvučení. Pro použití v komerčních i residentních interiérech. Celé šasi je vyrobeno z hliníku. Odolné proti požáru. Bytelná ozvučenice, kolorovatelné podle bravy interiéru. pro vestavbu do stropu nebo do zdi.

 

 

Regálové reproduktory

Reprosoustavy pro stereo i domácí kino v regálovém provedení. Dvoupásmové bedýnky v provedení černá, cherry, javor.Solidní sestavy s příznivou cenou do menších místností. Ideální s doplnění subwooferu.

 

Venkovní reproduktory

Originální provedení venkovních reproduktorů v neotřelém designu. S neuvěřitelným zvukem a řešením umístění jednotlivých částí audio sestavy. Subwoofery s umístěním v zemi nebo ve spodní části květináče. Satelitní reproduktory v barvách dle všeho výběru.  Elegantní a výkonné.

Zesilovače

Zesilovače pro subwoofery a pro vyšší řady reproduktorů JamesLoudspeaker speciálně neadjustované právě pro ně. Díky vyvážené konstrukci, rackovému uchycení  a širokým možnostem nastavení jednotlivých parametrů výkonu jsou ideálním doplňkem nejen pro reproduktory JamesLoudspeaker.