www.langard.cz » Produkty » James LoudSpeaker

James LoudSpeaker

James LoudSpeaker

James Loudspeaker je výrobcem reproduktorů, především pro residentní využití, se sídlem v Napa v Kalifornii. JamesLoudspeaker produkuje širokou škálu výrobků s využitím nejmodernějších technologií a materiálů v patentovaných konstrukcích, včetně celé řady vestavných modelů pro vnitřní instalace i outdoor řešení.
JamesLoudspeaker navrhuje všechny své produkty od úplného základu s využitím především hliníkových boxů. Většina produktů vychází z patentovaného řešení . Téměř všechny produkty lze barevně přizpůsobit přání zákazníka.
Produkty JamesLoudspeaker byly oceněny na mezinárodním poli. Jejich unikátní konstrukce a atraktivní design a vysoká kvalita zvuku i provedení je to, proč jsme se rozhodli nabízet produkty právě této značky.

.

.

.


Navštivte také stránky www.JamesLoudspeaker.cz

 


BE Collection

Nekompromisní řešení reproduktorů pro stereo poslechové místnosti a domácí kinosály v alternativním provedení vestavba / on wall. Jednotlivé model y lze objednat v provedení na zeď či do zdi.
Audiofilsky řešené reproduktory pro maximální požitek z hudby i filmů. Modely pro řešení menších i větších místností s různými konfiguracemi kanálů.


EMB subwoofery

Subwoofery s výkonem, který poskytují excelentní výkon, nízké zkreslení, hladší frekvenční odezvu a přesné přechody jednotlivých pasáží než konvenční konstrukce.
Subwoofery s EMB technologií jsou konstruovány z broušeného leteckého hliníku. Jsou osazeny digitálními zesilovači v provedení leštěného hliníku v provedení černá a bílá.

Pokračování článku