www.langard.cz » Produkty » HomeCinemaModules

HomeCinemaModules

Home cinema modulesPřední výrobce křesel pro domácí kinosály. Kvalitní výrobky, moderní design a velká výbava za přívětivou cenu. Stále se rozšiřující nabídka atraktivních modelů s moderním designem. Příslušenství, jako chladící boxy u křesel či elektrický posuv celého sedáku.

 

 

 

ROMA II

Roma II  jsou pohodlná a plně elektrická kinokřesla. Elegantní linie a nadčasový design, plně prodyšná špičková kůže. Plně integrovatelné do vašeho domácího kinosálu nebo TV místnosti.Kinokřesla Roma II jsou k dispozici v různých odstínech, aby odpovídali vašemu vkusu a interiéru. S luxusním příslušenstvím pro dlouhé hodiny zábavy.

 

 

 

MILANO

Milano ... jedinečné, exkluzivní, moderní a luxusní. Ergonomický design, elektrické nastavení a vysoce kvalitní hovězí italské kůže, pro maximální pohodlí luxusních kinokřesel Milano.S doplňky, jako chladicí a / nebo vyhřívané držák.  Milano nabízí moderní řešení pro dlouhé sezení při sledování filmů či poslech hudby.

 

 

SOLO

Název mluví za vše. Jednotlivá křesla, elektricky nastavitelná. Opěrka nohou a opěradlo mají samostatné motory pro maximání přizpůsobení vašemu pohodlí.Ergonomické tvarování a high-tech kůže. Ideální křeslo nejen do kinosálu, ale třeba i do pracovny.

 

 

 

 

REMBRANT

Základní model kino křesla pro komerční kinosály. Sklopný sedák pro lepší průchod mezi řadami. I přes to, že je to základní model, jedná se o velmi pohodlné a elegantní křeslo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Navštivte také webové stránky značky www.homecinemamodules.cz