www.langard.cz » Produkty » Future automation

Future automation

Future automation


 

Výrobce z Britských ostrovů, který nabízí širokou nabídku řešení pro montáž TV a projektorů. Výtahy, výsuvy, držáky, výklopy a pojezdy. Nejrůznější typy liftů pro ukrytí TV do nábytku či do zdi. Špičková kvalita, perfektní zpracování, spolehlivost a tichý provoz.

Řešení pro všechny typy televizorů, včetně atypických formátů (Loewe, Bang&Olufsen).

Dopřejte si maximální kvalitu.

Lifty na TV

 

 

Vlajková divize značky. Legendární lifty na televizory pro integraci TV do skříní. Přesný a tichý zdvih. Možnost natáčení do stran. Výklopy TV do stropu, či výjezd TV zpodpostele.

TV je vidět pouze, pokud se na ní chcete dívat. Jinak je zcela ukrytá. Neruší tak design interiéru. Rafinované a estetické řešení.

Držáky na stěnu


 

 

 

Manuální a elektrické držáky a posuvy na TV na zeď. Výsuvy ze zdi, možnost zakrytí TV např. obrazem, či zasunutí TV do zdi.

Netradiční a skutečně vychytané mechanismy pro klasický i moderní interiéry.

Držáky na projektory

 

 

 

 

Stropní lifty na projektory, S naklápěním i fixní. Pro klasickou montáž i pro nízké podhledy. Nástěnné držáky na projektory a elektrickým natáčením. Lifty na projektory i na podlahu či do stolu.

Stropní lifty

 

 

 

Stropní lifty a výklopy na TV. Mechanismy pro vyklopení TV ze stropu s možností natočení. Výsuvy TV ze stropu. Elegantní řešení pro ložnice i reprezentativní prostory.