www.langard.cz » Domácí kinosály

Domácí kinosály

Vychutnejte si požitek ze sledování filmů či sportovních přenosů v pohodlí svého vlastního kinosálu. Se vším komfortem. Špičkový zvuk, skvělá akustika, velký obraz ve full HD rozlišení, křesla, komfortní ovládání, maximum satelitních programů a kompletní domácí videotéka DVD a BlueRay filmů. To vše a ještě víc Vám dodáme a zařídíme.
Připravíme Vám kompletní řešení, od návrhu technického řešení, konzultaci řešení interiéru, kompletní dodávku a instalaci a nastavení a naprogramování.
V naší nabídce jsou špičkové produkty pro řešení akustiky. Akustika je důležitá nejen pro samotný dojem a zvukový přednes, ale efektivně vyvažuje investici do zvukové sestavy. Pokud není akustika nijak řešena, může být ve výsledku znehodnotit peníze vložené do reproduktorů, zesilovačů i zdrojových komponentů. Akustické panely navíc pomáhají elegantně dotvářet vzhled kinosálu.
K důležitým bodům patří správný výběr reproduktorů, zesilovačů a procesoru. Prvotní bývá volba, zda reproduktory přiznat, nebo použít vestavné. Obě varianty mohou nabídnout vysokou kvalitu zvukové reprodukce. Je však dobře nadefinovat jejich výkon, polohu a nasměrování, aby byl prostorový efekt co nejvěrnější. Při správné volbě komponentů může být kinosál i high-end poslechovou místností, ve které si vychutnáte svá nejoblíbenější CD.

Navštivte naše webové stránky www.domacikinosaly.cz , kde se dozvíte více.