www.langard.cz » Produkty » Crestron » Sonnex

Sonnex

Sonnex je jednoduše nejlepším systémem audio multiroom na trhu. Naprosto dokonalé řešení pro ozvučení až 72 místností v dokonalé kvalitě. Perfektně vyladěný software pro kompletní správu, integrace AirPlay, DSP, distribuce audio signálu po optice či CAT5 a mnoho další vymožeností, to je Crestron Sonnex.


Základní jednotka Sonnexu má 24 přímých audio vstupů (analog, digital, mic), a zesilovače pro 8 stereo zón  (ohromující výkon140W na kanál – možnost propojení pro až 400W na kanál) a dvěma digitálními výstupy. Přes CAT5 přenos signálů do expandérů na celkem až 72 zón (možnost převodu signálu na optiku pro velké vzdálenosti).

 

Sonnex ale není jen skvěle vyrobený hardware, ale komplexní systém včetně velmi propracovaného software pro nastavení funkcí multiroomu, nastavení parametrů zvuku, distribuce, předvoleb atd, ale i pro velmi komfortní ovládání. Samozřejmě, že pro ovládání z ovládacích prvků Crestron včetně Crestron aplikace pro tablety Apple a Android.

 

Jako u ustatních systémů Crestron, i zde se nabízí synergie s ostatními produkty značky. Jako vhodný zdroj audio doporučujeme především multituner CEN-TRACK pro FM a internetová rádia a multimediální systém ADMS. Variant je ale samozřejmě mnohem více. Stejně tak je dokonalá symbióza Sonnexu s ovládacími panely Crestron. Kompletní správa, zorbazení všech potřebných informací a nastavení kdykoliv, kdekoliv.

Informujte se u nás o možnostech systému Sonnex.