www.langard.cz » Produkty » Crestron » CaptureLive HD

CaptureLive HD

CaptureLive HD je unikátní systém pro prezentace, školení a vzdělávání s využitím nejmodernějších AV technologií. Systém umožňuje nahrávat vaši prezentaci, školení či výuku a díle je snadno distribuovat pomocí interní sítě, internetu, e-mailu či RSS.

 

 

 

 

.

Systém CaptureLive HD se skládá z hlavní jednotky, kamery a dalších snímacích zařízení a ovládacího panelu. Hlavní jednotka disponuje AV vstupy pro napojení kamery, mikrofonu a dalšího AV zdroje. Všechny napojené zdroje umí nejen předat dál, např. na projekci, ale zároveň nahrávat, a způsob nahrávání řídit. Nahraný obsah pak lze velmi snadno distribuovat dále.

 

 

 

Díky tomuto zařízení tedy můžete provádět internetové videoprezentace a školení, zasílat video e-mailem, po vnitřní síti či poskytovat pomocí RSS kanálů. Záznam lze nahrát na paměťovou kartu a dále zpracovávat. Management prezentací, řízení AV techniky i samotnou organizaci času v prezentační místnosti, nebo místnostech, lze ovládat pomocí Crestron panelu a Fusion RV® Remote Asset Management Software. Crestron nabízí (mimo projektoru) kompletní portfolio produktů pro technologické vybavení prezentační místnosti, včetně kamery, mikrofonů a reproduktorů.

Informujte se u nás o možnostech systému CaptureLive.