www.langard.cz » Produkty » Crestron » Adagio

Adagio


Produktová řada Crestron Adagio nabízí řešení audio multiroom, tedy ozvučení jedné či více místností. Adagio je vhodné především pro ozvučení bytů, menších rodinných domů a menších komerčních prostor. Systém umožňuje ozvučení až 24 zón stereo a integraci jedné místnosti s prostorovým zvukem. Základní jednotka je 10x6 (tedy 10 vstupů a 6 výstupů - výkonové 6x 2x 60W a linkové - PRE-OUT) s možností rozšíření na 10x24.

 

Základní jednotka má integrovanou kartou FM tuneru se dvěma nezávislými tunery s možností doplnění dalších až dvou karet Fm tunerů či internetových rádií. Jednou z halvních předností tohoto systému je kromě příznivé ceny i možnost použití ve stay-alone konfiguraci. To znamená, že jej lze použít jako samostatný multiroom audio, který lze jednoduše nastavit pomocí software Adagio Composer. Není třeba žádného složitého programování, ani hluboké znalosti. Přehledný program a integrovaný průvodce vás navede až k cíli. Multiroom audio systém Adagio lze nakonfigurovat během několika desítek minut.

Pro ovládání všech funkcí lze použít vybrané ovladače Crestron nebo aplikaci na tabletech Apple a operačním systémem Android. Informujte se u nás o možnostech systému Adagio.