www.langard.cz » Produkty » Crestron

Crestron

Řídící systém

Americký výrobce řídícího systému Crestron je absolutní jedničkou ve svém oboru. Produkty Crestron najdete v nejprestižnějších stavbách po celém světě. Nabízí řešení pro každou aplikaci. Disponuje nejširším portfoliem produktů pro řízení a AV distribuci na trhu.Crestron je jedničkou zejména díky vysoké kvalitě produktů, vysokou vyspělostí technologií a SW, maximální podporou ze strany výrobce a kvalitním zpracováním všech nabízených komponentů.Crestron není univerzální ovladač. Crestron je univerzální řešení pro ovládání celého domu.

Popis systému


Kompletní správa všech domovních technologií technologií, kterými dnešní stavby oplývají. Topení, chlazení, ventilace, světla, rolety, přístupové systémy, bezpečností systémy, kamery, intercom, multiroom audio i video – to vše a mnohem víc dokáže Crestron ovládat. A nejen to, dokáže správně a přehledně koordinovat funkce napojených technologií pro co nejlepší využití energie. Navíc s tak jednoduchým uživatelským rozhraním, že obyvatel domu nemá žádný problém s nastavením všech funkcí, které k bydlení potřebuje. Systém navíc řadu činností vykonává automaticky.

 

Pokračování článku

Ovládací prvky

Jsou v principu čtyř typů.Nástěnné ovladače – tlačítkové – náhrady klasických vypínačůNástěnné ovladače dotykové – LCD panely s grafickým dotykovým LCD, vizualizace …Přenosné ovladače dotykové – LCD panely s grafickým dotykovým LCD, vizualizace …Dálková správa – přes iPhone, iPad, PC, GSM …Při realizaci se všechny výše uvedené typy kombinují přesně podle potřeb projektu a zákazníka.

Pokračování článku

Adagio


Produktová řada Crestron Adagio nabízí řešení audio multiroom, tedy ozvučení jedné či více místností. Adagio je vhodné především pro ozvučení bytů, menších rodinných domů a menších komerčních prostor. Systém umožňuje ozvučení až 24 zón stereo a integraci jedné místnosti s prostorovým zvukem. Základní jednotka je 10x6 (tedy 10 vstupů a 6 výstupů - výkonové 6x 2x 60W a linkové - PRE-OUT) s možností rozšíření na 10x24.

Pokračování článku

CaptureLive HD

CaptureLive HD je unikátní systém pro prezentace, školení a vzdělávání s využitím nejmodernějších AV technologií. Systém umožňuje nahrávat vaši prezentaci, školení či výuku a díle je snadno distribuovat pomocí interní sítě, internetu, e-mailu či RSS.

 

 

 

 

.

Pokračování článku

Digital Media

Jediný komplexní systém audio video distribuce na světovém trhu, které dokáže řešit všechny požadavky klienta. Nejlepší řešení pro distribuci nejen analogového, ale především digitálního obrazu a zvuku v maximálním možném rozsahu, včetně převodu analogových dignálů na digitální, podporu všech aktuálních formátů, distribuce na velké vzdálenosti a řešením problematiky HDCP. Žádný konkurenční systém nedokáže nabídnout takové možnosti, jako má Crestron Digital Media systém.

Pokračování článku
Stránkování: 1 2