www.langard.cz » Produkty » Cineak » Kino křesla

Kino křesla

FORTUNY / FORTUNY LUXE

Modelová řada křesel Fortuny / Fortuny Luxe jsou bestsellerem značky Cineak. Nabízí ty nejluxusnější materiály a zpracování. Výběr z široké nabídky kůží, látek i dřevěných dekorů včetně exotických dřevin, ale i možnost zákaznické verze z vlastních materiálů. Kromě základníhpo řešení konfigurace křesel jako samostatná křesla či ucelené řady křesel, nabízí modelová řada Fortuny i široké možnosti sestav s různými doplňky - dtolky, oblouky a další typy, které vám umožní si přizpůsobit si sestavu křesel podle vašich njnáročnějších přání.

 

NERO

 

Modelová řada vycházející z řady Fortuny. Plně čalouněná křesla. Možnost výběru z textilního, nebo koženého čalounění, Stejně jako Fortuny, i řada Nero nabízí motorizované nastavení polohy opěrky nohou i zadního opěráku.

 

 

 

 

 

FERRIER

 

Nová modelová řada nabízí na první pohled moderní a subtilní design křesel. Kvalitní zpracování, "diamantový" dekor opěrek a područek, to jsou jasné znaky tohoto modelu. Opěrky navíc nabízí individuální nastavení podle potřeb uživatele.

 

 

 

 

 

 

 

 

SIENNA

 

Moderní a neotřelý esign modelové řady Siena je nejen pohledný, ale také praktický. V základní poloze nabízí ideální využirí těžiště sedicího. Po sklpení pak poskytuje vysoký komfort pro odpočinek a sledování filmů. Nasatavitelná opěrka hlavy v pěti různých polohách zvyšuje pohodlí pro dlouhé sezení.

 

 

 

 

 

BRUGES

 

Nadčasový design s historickkými kořeny. Název inspirovaný městem, ležícím ve Vlámském regionu Belgických Západních Flander. Dvě varianty provedení opěrek, nízká a vysoká. V klasických materiálech. Kůže, alcantara či látka. Samozřejmě s motorizovanou podnožkou, pro maximální pohodlí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STRATO

 

Modelová řada Strato kombinujíce klasickou pohovku s funkcemi kino křesla ala Cineak. Velmi variabilní a pohodlné.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

COSYMO

 

Nový luxusní model Cosymo kombinuje sofa a kino křeslo. Vysoce kvalitní zpracování detailů, různé rozměry spodních částí pro variabilní řešení. Nejen pro váš domácí kinosál.

 

 

 

 

INTIMO

 

Všestranné řešení nejen pro domácí kinosál. Komfort, flexibilita, design a mnohem více. Intimo kombinuje materiály a tvary pro skutečné pohodlí pro váš odpočinek i zábavu. Nabízí velkou modularitu a pohodlí.