www.langard.cz » Produkty » Cineak » Akustika

Akustika

Cineak nabízí kompletní řešení kinosálů. Nejen pohodlná křesla, ale i akustické řešení pro co nejlepší zvukové podmínky. Absorbční i difusní obkladové panely s textilním potahem. Díky široké škále potahových látek je možné kinosál i jiné prostory nejen upravit pro co nejideálnější zvuk, ale také elegantně sladit.

Nechte si od nás navrhnout projekt kompletního akustického řešení místnosti s využitím akustických panelů Cineak. Podpoří zvukovou sestavu, umocní přirozenost zvukové reprodukce a zároveň je elegantním designovým řešením.

Absorbční panely

Panely pro pohlcení nízkých i vysokých zvukových frekvencí a omezení jejich odrážení v místnosti (echa). Nabízejí atraktivní řešení s cílem zlzlepšit rovnováhu tónů. NRC = 0,85, SSA 0,8. Absorbční panely jsou ve velikostech 120-240cm v tloušťce 25 nebo 50mm.

 

Difusní panely

Použití absobrčních panelů má za cíl snížení echa v místnosti. Jejich nadměrné použití však může vést ke vzniku tzv. mrtvého prostoru bez dozvuku.  Z tohoto důvodu se použití absobčních panelů kombinuje s difusními panely, které mají za cíl řízený rozptyl zvuku. Slouží pro správné šíření zvuku a jeho směřování k poslechovým místům.Difusnéí panely jsou v rozměrech 60x60cm až 120x240cm s tloušťkou 25mm.