www.langard.cz » Produkty » Cineak

Cineak

Cineak


Světová jednička řešení pro kinosály. Vysoce kvalitní zakázkově vyráběná křesla a akustické panely. Vyberte si model podle vašeho vkusu.Všechny modelové řady křesel pro kinosály jsou konfigurovatelné do různých sestav plně dle potřeb zákazníků. Jednotlivé sestavy lze kombinovat do řad, a to rovných či do oblouku, se společnými opěráky či odkládacím stolkem.Komfort, kvalitní materiály, přesné zpracování detailů a široká paleta modelů – to je CINEAK. Další informace o produktech CINEAK naleznete také na www.cineak-kresla.cz

Kino křesla

FORTUNY / FORTUNY LUXE

Modelová řada křesel Fortuny / Fortuny Luxe jsou bestsellerem značky Cineak. Nabízí ty nejluxusnější materiály a zpracování. Výběr z široké nabídky kůží, látek i dřevěných dekorů včetně exotických dřevin, ale i možnost zákaznické verze z vlastních materiálů. Kromě základníhpo řešení konfigurace křesel jako samostatná křesla či ucelené řady křesel, nabízí modelová řada Fortuny i široké možnosti sestav s různými doplňky - dtolky, oblouky a další typy, které vám umožní si přizpůsobit si sestavu křesel podle vašich njnáročnějších přání.

 

Pokračování článku

Příslušenství

Cineak nabízí individuálí řešení pro všechny své produkty. Navíc je možné je doplnit dalším příslušenstvím. Motorizované nastavní podnožek a opěrek (v závislosti na modelu), držáky nápojů, stolky, podložky.

Nechte si navrhnout sestavu křesel Cineak na míru podle vašich představ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokračování článku

Lounge

Jak název napovídá, výrobní řada Lounge obsahuje modely křesel pro relax a odpočinek. Vhodná do vaší knihovny, pracovny, obývacího pokoje a pod.

Cineak nabízí širokou paletu modelů, především v moderním designu. Všechna křesla jsou nejen atraktivní svým vzhledem a kvalitou zpracování, ale jsou i velmi pohodlná.

Pokračování článku

Akustika

Cineak nabízí kompletní řešení kinosálů. Nejen pohodlná křesla, ale i akustické řešení pro co nejlepší zvukové podmínky. Absorbční i difusní obkladové panely s textilním potahem. Díky široké škále potahových látek je možné kinosál i jiné prostory nejen upravit pro co nejideálnější zvuk, ale také elegantně sladit.

Nechte si od nás navrhnout projekt kompletního akustického řešení místnosti s využitím akustických panelů Cineak. Podpoří zvukovou sestavu, umocní přirozenost zvukové reprodukce a zároveň je elegantním designovým řešením.

Pokračování článku