AV distribuce

 

Dopřejte si ten komfort sledovat svůj oblíbený film či TV pořad na kterékoliv TV v domě. V kterékoliv místnosti, nebo třeba ve všech najednou poslouchat oblíbenou hudbu.
To vše a mnohem více nabízí AV distribuce. S nástupem digitálních technologií je úkol distribuce velmi náročný. S využitím nejnovějších produktů a řešení je však jeho provedení velmi snadné.
Díky moderní technologii systému Crestron Digital Media není s AV distribucí problém. Distribuce obrazu a prostorového zvuku je možná přes rozvody optickým rozvodům. Jejich výhodou je nejen malý průřez kabeláže a tím i menší nároky na prostupy v kabelových trasách, ale především možnost přenosu obrazu ve vysokém rozlišení na velkou vzdálenost.
Při takovém řešení jsou všechny AV komponenty, které nemusí být nutně umístěné v obytných místnostech, instalovány v racku v technické místnosti. V obytných místnostech pak je pouze televizor, reproduktory a ovládání. Bez nároků na prostor na AV komponenty. A přesto se vším komfortem. Dostupné jsou filmy, hudba, fotky, TV a satelitní programy.
Nechte se hýčkat pohodlím a užívejte si domácí zábavy bez hromady železa ve skříňkách v každé místnosti.
AV distribuce řeší i problematiku místností, kde řadu komponentů ani umístit nelze – sauna, pára, bazén, terasa, apod.
Crestron Digital Media